Dane sprzed 33 dni
Ostatnia aktualizacja ceny indorów: 27.07-02.08.2026. Kolejne notowanie pojawi się po zakończeniu aktualizacji.
Ceny Indorów 2026
Aktualne ceny skupu indorów (samców indyka) w Polsce. Notowania ZSRIR tygodniowe, wykres historyczny, sezonowość świąteczna, różnica cenowa z indyczkami.
Aktualna cena skupu
10 349zł/t
Notowanie: 27.07-02.08.2026 · ZSRIR
Zmiana tygodniowa
-0.1%
Zmiana miesięczna
+0.5%
Cena Indorów dzisiaj — Wrzesień 2026
Według danych ZSRIR aktualna cena skupu indorów wynosi 10 349 zł/t. W ciągu tygodnia cena spadła o 0.1%.
Cena skupu indora w Polsce jest silnie sezonowa — szczytowa w październiku–grudniu (święta Bożego Narodzenia, wysoki popyt w Niemczech i Francji), niższa w styczniu–lutym (po-świąteczna dziura), średnia wiosną i latem. Drugi szczyt to marzec–kwiecień (Wielkanoc, popyt amerykański na Święto Dziękczynienia nakłada się na kwartały poprzednie poprzez rezerwy). W 2026 roku presję cenową wywiera grypa ptaków (HPAI, ogniska w I kwartale), wysokie ceny paszy (zależność od śruty sojowej, lizyny), koszt energii dla ferm. Kontrakty z Indykpolem lub Cedrobem są zwykle 2–5-letnie z korektą co kwartał do cen paszy.
Dane ZSRIR z 4 września 2026.
Historia cen Indorów — ostatnie miesiące
Dane historyczne ZSRIRMiesięczne ceny skupu. Poniżej znajdziesz także porównanie roczne i sezonowość cen.
Kalkulator wagi żywej i tuszki: ile faktycznie dostaniesz
Rolnik waży zwierzę żywe, ale zakład płaci za tuszkę po schłodzeniu. Wydajność ubojowa różni się per gatunek (drób 65–73%, wołowina 50–55%, wieprzowina 75–80%). Podaj wagę żywą i ilość sztuk — kalkulator policzy wagę tuszki i porówna przychód z płatnością za żywiec vs tuszkę.
Parametry zwierzęcia
Wzór: waga_tuszki = waga_żywa × (wydajność_ubojowa ÷ 100)
Zakład płaci za tuszkę po schłodzeniu. Rolnik waży zwierzę żywe. Różnica = krew, wnętrzności, skóra, kości, pierze — wraca do zakładu jako produkty uboczne (mączka mięsno-kostna, skóry, pierze na pasze).
Wynik
Waga tuszki 1 szt
10,22 kg
Tuszki łącznie
5110 kg
Przychód — płatność za tuszkę
52 883 zł
500 szt × 10,22 kg × 10,35 zł/kg
Przychód — płatność za żywiec
52 883 zł
7000 kg × 7,55 zł/kg
Sprzedaż za żywiec daje więcej
-0 zł
Różnica dotyczy sprzedaży całej partii. W praktyce zakład zwykle dyktuje formę rozliczenia (żywiec lub tuszka) — ten kalkulator pomaga zweryfikować ofertę.
Kalkulator opłacalności tuczu: FCR i marża na cyklu
FCR (Feed Conversion Ratio) to kg paszy zużytej na 1 kg przyrostu masy. Podaj cenę pisklaka, paszy, FCR i wagę końcową — kalkulator policzy koszt produkcji per kg, marżę na sztuce i na całym cyklu. Cena skupu z aktualnego notowania jest wypełniona automatycznie.
Parametry tuczu
Wzór: koszt/kg = (pisklak + pasza × FCR × cena_paszy) ÷ waga_końcowa
Uwaga: kalkulator nie uwzględnia kosztów energii, pracy, weterynarii, amortyzacji fermy (typowo 0,30–0,60 zł/kg). Realny koszt produkcji = ten wynik + 0,40 zł/kg.
Opłacalność cyklu
Koszt produkcji 1 kg
6,18 zł
pisklak + pasza × FCR
Marża na 1 kg
+4,17 zł
Marża na sztukę
+62,49 zł
Przy 15 kg i cenie 10,35 zł/kg
Marża brutto z cyklu (50 000 szt, śmiertelność 3,5%, cykl 140 dni)
+2 990 401 zł
Przychód: 7 490 089 zł − koszty (pisklak + pasza): 4 499 688 zł. Doliczyć koszty stałe fermy (energia, praca, amortyzacja).
Notowania tygodniowe ZSRIR
| Tydzień | Cena | Zmiana |
|---|---|---|
| 27.07-02.08.2026aktualna | 10 349 zł/t | ▼ 0.1% |
| 20-26.07.2026 | 10 363 zł/t | ▼ 0.8% |
| 13-19.07.2026 | 10 451 zł/t | ▲ 0.7% |
| 06-12.07.2026 | 10 380 zł/t | ▲ 2.1% |
| 29.06-05.07.2026 | 10 168 zł/t | ▼ 2.3% |
| 22-28.06.2026 | 10 412 zł/t | ▼ 0.3% |
| 15-21.06.2026 | 10 445 zł/t | ▲ 1.5% |
| 08-14.06.2026 | 10 291 zł/t | — |
Źródło: ZSRIR (Zintegrowany System Rolniczej Informacji Rynkowej) — MRiRW / dane.gov.pl
Wszystkie warianty indorów
Pełny rozkład cen z najnowszego raportu ZSRIR — porównaj klasy, regiony lub odmiany w jednym miejscu.
| Wariant / klasa | Cena | Zmiana t/t |
|---|---|---|
| Filety z piersi indyka | 30,20 zł/kg30 200 zł/t | ▼ -0.1% |
| Udźce z indyka | 17,95 zł/kg17 947 zł/t | ▲ +0.6% |
| Tuszki indyków 73% | 15,95 zł/kg15 947 zł/t | ▼ -18.8% |
| Skrzydła z indyka | 11,76 zł/kg11 759 zł/t | ▲ +3.6% |
| Indory | 10 349 zł/t | ▼ -0.1% |
| Indyczki | 10 223 zł/t | ▲ +0.3% |
Co wpływa na cenę indorów?
Cena skupu indorów w Polsce kształtuje się pod wpływem wielu czynników — zarówno globalnych (giełdy towarowe, kursy walut, geopolityka), jak i lokalnych (zbiory, koszty transportu, polityka skupu). Zrozumienie tych mechanizmów pozwala lepiej planować moment sprzedaży i szacować opłacalność produkcji.
Indor (samiec indyka) ma dłuższy cykl tuczu niż indyczka (samica) — 20–22 tygodnie vs 14–16 tygodni. Masa ubojowa indora to 18–22 kg (niektóre linie produkcyjne do 25 kg), indyczki 10–12 kg.
Cena skupu indora jest typowo o 100–300 zł/t wyższa od indyczki — dłuższy cykl tuczu, większe koszty paszy na sztukę, ale wyższa masa ubojowa na jedną sztukę daje lepszą proporcję przychodu do kosztu sadzeniaka.
Indor jest głównym źródłem mięsa na eksport — duże części (filety z piersi, udźce) trafiają do Niemiec, Francji, Holandii. Polska produkcja indyka to ok. 350–400 tys. ton rocznie, Polska jest liderem w UE. (Krajowa Rada Drobiarstwa ↗)
Główni odbiorcy indorów w Polsce: Indykpol SA (lider, Olsztyn), Cedrob (Ciechanów, dywersyfikacja z brojlera), Exdrob, Drobimex, TUP Polska. Kontrakty między fermą a zakładem zwykle długoterminowe z cenami indeksowanymi do paszy.
Hodowla indora wymaga: (1) większej powierzchni na sztukę (3–4 m² vs 0,5 m² u brojlera), (2) stabilnej temperatury (młode — 35°C, dorosłe 18–20°C), (3) dłuższego cyklu kredytowego (20+ tygodni vs 5–6 u brojlera), (4) bioasekuracji na wyższym poziomie (wyższa wrażliwość na HPAI).
Prognoza cen indorów 2026
Rynek indora w Polsce rośnie stabilnie — popyt w UE i krajowy rośnie 2–4% rocznie, wspierany przez trendy zdrowego odżywiania (mięso chude, niskotłuszczowe) i rosnący eksport (Niemcy, Francja). Ryzyka: HPAI (rozprzestrzenianie się zagraża konkurencyjności), koszty energii i paszy (wzrost 2022–2023 znacząco obniżył marże), konkurencja z Holandii i Francji. Szanse: rozwój brandingu „Polski Indor” (koalicja producentów), eksport do UK i USA (po certyfikacji), automatyzacja ferm (obniżka kosztów pracy). Sezonowość: pik listopad–grudzień, drugi pik marzec–kwiecień.
Dane mają charakter informacyjny, nie stanowią porady inwestycyjnej.
Przeczytaj też
ArtykułRzepak po zimie, ocena uszkodzeń i decyzja o ratowaniu plantacji
jak ocenić uszkodzenia rzepaku po zimie i kiedy warto ratować plantację. Sprawdź, co mówią wyniki zbioru rzepaku i jak liczyć opłacalność
3 kwietnia 2026
ArtykułJak zbudować podwyższoną grządkę hugelkultur krok po kroku
Grządka hugelkultur to podwyższona konstrukcja z drewna i materii organicznej. Dowiedz się, jak ją zbudować, jakie warstwy ułożyć i kiedy tego unikać.
6 maja 2026
ArtykułOwce, hodowla mięsna w Polsce 2026: opłacalność, dopłaty i wymagania
Ile wynosi dopłata do owiec 2026, jakie są koszty i czy hodowla owiec się opłaca? Kompletny przewodnik dla hodowców mięsnych.
11 kwietnia 2026
AktualnościŚląsk ma 70 rezerwatów. Jura zyskała 220 ha ochrony
21 sierpnia 2026
AktualnościKiełbasa pradziada z Dukli z unijną ochroną
12 sierpnia 2026
AktualnościPolska żywność debiutuje na WOFEX w Manili
2 sierpnia 2026
Najczęstsze pytania o ceny indorów
Jaka jest aktualna cena skupu indorów w Polsce?
Według najnowszego notowania ZSRIR cena skupu indorów wynosi 10 349 zł/t (Wrzesień 2026). Ceny w poszczególnych punktach skupu mogą się różnić — warto porównać oferty w swoim regionie.
Ile kosztuje indor w skupie w 2026 roku?
Cena skupu indora (samca, waga bita ciepła) w Polsce to typowo 10100–10500 zł/t. Ceny zależą od sezonu (szczyt świąteczny listopad–grudzień, minimum styczeń–luty), kontraktów z zakładem (Indykpol, Cedrob — premia do 300 zł/t dla stabilnych partnerów), jakości (masa ubojowa, kaliber). Aktualna wartość z raportu ZSRIR widoczna w tabeli powyżej.
Dlaczego indor kosztuje więcej niż indyczka?
Indor (samiec) ma dłuższy cykl tuczu (20–22 tygodnie vs 14–16 tygodni u indyczki), większą masę ubojową (18–22 kg vs 10–12 kg), większe zapotrzebowanie na paszę, ale też wyższą wartość biznesową — duże części (filety, udźce) idą na eksport. Koszt produkcji na 1 kg mięsa jest porównywalny, ale cena detaliczna za kg jest wyższa u indora — dlatego skup też premia.
Jaki jest cykl tuczu indora?
Cykl tuczu indora to 20–22 tygodnie (140–154 dni), podzielony na 3 fazy: (1) odchów sadzeniaka (0–6 tyg., temperatura 32–35°C, pasza startowa), (2) rozchów (6–12 tyg., temperatura 20–24°C, pasza tuczna I), (3) tucz końcowy (12–22 tyg., temperatura 18–22°C, pasza tuczna II). Końcowa masa ubojowa 18–22 kg. Wydajność paszy: 2,8–3,2 kg paszy na 1 kg przyrostu masy.
Kto kupuje polskiego indora?
Główni odbiorcy krajowi: Indykpol SA (Olsztyn, ok. 40% polskiego ubojów indyka), Cedrob (Ciechanów, rośnie udział), Exdrob, Drobimex, TUP Polska. Eksport trafia głównie do Niemiec (sieci Edeka, Rewe, Kaufland), Francji (Aldi, Leclerc), Austrii, Szwajcarii. W ostatnich latach rozwija się też eksport do Wielkiej Brytanii (pomimo brexitu) i USA (certyfikacja FDA).
Dlaczego grypa ptaków (HPAI) jest większym problemem u indora niż brojlera?
Indyki są bardziej wrażliwe na wirus HPAI niż kurczęta — śmiertelność w ognisku przekracza 95% w ciągu 3–5 dni. Indor jest tuczony 20+ tygodni, więc strata finansowa w przypadku ogniska jest 4–5× wyższa niż u brojlera. Blokady eksportowe na indyka są zazwyczaj szersze (kupujący jak Niemcy wymagają pełnej wolności od HPAI w regionie). W 2022–2023 duże ogniska HPAI spowodowały rekordowe ceny.
Jak wygląda opłacalność hodowli indora?
Opłacalność na poziomie 500–1000 zł/t netto przy dobrym zarządzaniu (cena skupu 10200 zł/t, koszt produkcji 9000–9700 zł/t). Kluczowe czynniki: (1) cena paszy (50–60% kosztów), (2) wydajność paszy (FCR 2,8–3,2), (3) śmiertelność ferm (2–4%), (4) bioasekuracja (ryzyko HPAI), (5) kontrakty z zakładem (premia 100–300 zł/t za stabilność). Typowa ferma: 10 000–30 000 indorów na cykl.
Kiedy ceny indorów są najwyższe?
Sezonowo pik cenowy to październik–grudzień (święta Bożego Narodzenia — wysoki popyt w Niemczech i Francji), 10300–10700 zł/t. Drugi szczyt to marzec–kwiecień (Wielkanoc) — 10200–10500 zł/t. Najniższe ceny w styczniu–lutym (po-świąteczna dziura) i lipcu–sierpniu (letni spadek konsumpcji) — 9800–10200 zł/t. Różnica sezonowa wynosi zwykle 400–700 zł/t.
Inne ceny skupu
Sprawdź opłacalność uprawy
Kalkulator opłacalności i progu opłacalności — wprowadź swoje koszty